1. Anasayfa
  2. Gündem

2023 Toyota C-HR’nin Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı

2023 Toyota C-HR’nin Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı
2023 Toyota C-HR'nin Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı
0

Toyota, C-HR crossover modelinin yenilenen tasarımına ait konsept fotoğraflarını paylaştı. Görüntüler, çok daha yakışıklı olacağına dair düşünceler uyandırıyor. 2016 yılından beri satışta olan ilk nesli, yeni tasarımla da ilgi çekecek. Peki yenilenen C-HR nasıl görünecek?

thumbnail
Önerilen Yazı
Xbox, Tüm Dünyada Oyunlarına Zam Yaptı!

Bugün Toyota, yaklaşmakta olan ikinci nesil C-HR’ı hakkında yeni fotoğrafları paylaştı. Kişiye özel dizayn edilen far tasarımı ve çizgileriyle, aracın genel hatları korunmuş olsa da gelecekten gelmiş gibi görünmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış. Konsept dediğimize aldanmayın; bu bir seri üretim aracı.

Toyota C-HR, ön ve arka tasarımlarıyla ayırt edici bir crossover olarak çarpıcı bir görünüm çiziyor. Arka tarafta iki sıra aydınlatma ve yukarı doğru kavisli bir şekilde yükselen ince şeritlerle destekleniyor.

İkinci nesil C-HR, eğer piyasaya sürülürse, emin olun çokça konuşulacak. Ayrıca, Toyota Türkiye’nin ikinci nesil C-HR için hazırlıklarına başladığını düşünebiliriz.

Zira Toyota Türkiye’nin internet sitesinde, C-HR satışlarının sona erdiğini görebiliyoruz. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde piyasaya sürülecek olan ikinci nesil C-HR, Türkiye’de de satışa sunulacak. Fiyatı hakkında henüz net bir bilgi mevcut değil.

Araç, Lamborghini Urus havasında zarif bir gövdeye sahip olacak ve gömülü kapı kollarını barındırak gibi görünüyor. Bu, C-HR’ın elektrikli olabileği şeklinde yorumlanabilir ancak Toyota, aracın teknik özellikleriyle ilgili hiçbir şey söylemediği için, bu konuda bir şey söylemek mümkün değil.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir