1. Anasayfa
  2. Gündem

2023’ün Satın Almaya Değer Olarak Nitelendirilen Otomobil Belli Oldu

2023’ün Satın Almaya Değer Olarak Nitelendirilen Otomobil Belli Oldu
2023'ün Satın Almaya Değer Olarak Nitelendirilen Otomobil Belli Oldu
0

Renault Austral, AUTOBEST 2023’e En Satın Alınmaya Değer Otomobil Ödülü’nün sahibi oldu. Bu otomobili Türkiye yollarında görme şansımız ise önümüzdeki yıl içerisinde gelecek. O halde artık bu modeli görmek için sabırsızlıkla bekleyebiliriz!

thumbnail
Önerilen Yazı
iOS Kullanıcılarının Beklediği Özellik Nihayet WhatsApp’a Geliyor

Her zaman piyasada birbirine benzer araçlar olsa da, otomobil uzmanları herkesin farklı kıstaslarına göre görüşler ve tavsiyeler veriyor. Ailelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek genişlikte ve çok koltuklu araçlar tercih edilirken, maceraperestler ihtiyaçlarına uygun zorlu koşullara uygun araçlar seçebiliyor.

AUTOBEST‘in amacı, bu sorunun cevabını bulmaya yönelikti. Otomobil uzmanları, ödüle aday olan araçları test ederek en satın alınabilir otomobili tespit etmektedir. Bu yılki ödülün sahibi, ülkemizde henüz satışa sunulmamış olan Renault Austral oldu.

Renault COO’su Fabrice Cambolive, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Tamamen Yeni Austral, AUTOBEST 2023 ödülünü kazandı. Bu, projede çalışan tüm Renault ekipleri için (tasarım, mühendislik, Palencia fabrikası, satış ve ağdan) büyük bir gurur ve tanınma oldu. 31 ülkeden 31 üyeli AUTOBEST Jürisi, yeni C-segmenti SUV’mizin her iki dünyanın da en iyisinin mükemmel bir sentezi olduğunu açıkça anladı: şehir içi sürüş için elektrikli bir araç ve yeniden şarj etmeden uzun mesafeleri kat edebilen son derece verimli bir hibrit motor. Austral, OpenR Link ve Google Otomotiv Hizmetleri ile birlikte, Austral ayrıca sürükleyici ve sezgisel bir sürüş deneyimi sağlamak için en iyi hizmetleri, bağlantıyı ve uygulamaları da sunuyor.”

Renault Austral, 14,937 puanla birinci sırayı almayı başardı. Üçüncülük kürsüsünde ise Peugeot 308 karşımıza çıktı. Opel Astra ise ikinci sırada yer aldı.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir