1. Anasayfa
  2. Gündem

2024 Volkswagen Tiguan Tasarımı Ortaya Çıktı

2024 Volkswagen Tiguan Tasarımı Ortaya Çıktı
2024 Volkswagen Tiguan Tasarımı Ortaya Çıktı
0

Test edilirken görüntülenen Volkswagen Tiguan, 2024 yılında piyasaya sürülecek. Çok sevilen SUV modeli Tiguan, önceki versiyonlara kıyasla daha keskin hatlara sahip.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bu Saadet Zincirinde 300 Milyon TL Vurgun Yapıldığı İddia ediliyor!

Türkiye’de en çok satan markalar arasında yer alan Volkswagen, önümüzdeki yıllarda Tiguan’ı yenilemeye hazırlanıyor. Casus kameralara yakalanan son görüntüler, Tiguan’ın mevcut modelden daha iri bir yapıya sahip olacağını gösteriyor.

Motor 1’de yer alan habere göre test aşamasında yakalanan Volkswagen Tiguan, nispeten kıvrımlı bir gövde tasarımına sahip olacak. Ayrıca, ID serisi araçlarından esinlenmeye başlandığı da belli oluyor; özellikle ID.4 ile Tiguan arasında ciddi benzerlikler var.

Volkswagen’in Tiguan modelinin altında, daha büyük değişikliklerin olacağı söylenebilir. Volkswagen, benzinli ve dizel motorlarla daha düşük emisyon değerleri sunması muhtemel. Ayrıca, 2024 Tiguan’ın bir hibrit versiyonu da bekleniyor; casus kameralara yakalanan modelin hibrit olduğu düşünülüyor.

 

Volkswagen mühendisleri, test ettikleri 2024 Tiguan‘ı gizlemek için kamuflaj uygulamışlar. Bu kamuflaj desenlerinden biri arka tamponda bulunuyor ve yetkililer, SUV’un R-Line donanımına ait olduğunu öne sürmek için dört egzoz çıkışına benzer bir kamuflaj deseni uygulamışlar.

2024 Volkswagen Tiguan hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz bu kadar. Ancak SUV hakkında bilinmeyenler için fazla beklememize gerek yok. Şirket, 2023 yılında yapacağı duyurularla yepyeni Tiguan’ın tüm detaylarını ortaya çıkaracak.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir