1. Anasayfa
  2. Gündem

4 Dakikada 4 Milyonluk Soygun Şaşırttı!

4 Dakikada 4 Milyonluk Soygun Şaşırttı!
kuyumcu soygun
0

Maltepe’de bulunan bir pasaj içerisinde yer alan kuyumcuya, yüzleri maskeli ve kapüşonlu dört kişi tarafından gerçekleştirilen soygun olayı, olayın güvenlik kamerası tarafından kaydedilmesiyle gündeme geldi. Hırsızlar, kepengi kırarak dükkana girdi ve bu süreç içerisinde yalnızca yaklaşık dört dakika gibi kısa bir süre içerisinde, dükkan içerisinde bulunan tahmini değeri 4 milyon lira olan altınları çaldılar.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, hırsızların kuyumcuya girmeleri ve altınları çalmaları an be an kaydedildi. Hırsızların yüz maskeleri ve kapüşonlarıyla kimliklerini gizlemeye çalıştıkları görülüyor. Ayrıca, olayın gerçekleştiği anlarda pasaj içerisinde bekleyen güvenlik görevlilerinin, hırsızların kaçmasına engel olmak için koştukları anlar da kameraya yansıdı.

4 dakikada soygun

Soygun An Be An Kaydedildi

Hırsızlık olayının yaşandığı anlar, pasaj içindeki güvenlik kamerasına yansıdı ve bu görüntüler olayın nasıl gerçekleştiğini açıkça gösterdi. Görüntülerde, yüzleri maskeli ve kapüşonları çekilmiş dört hırsızın, kepengi kırarak kuyumcu dükkanına giriş anları net bir şekilde görülüyor. Hırsızlar, hızla dükkanın içine ilerliyor ve tahmini değeri 4 milyon lira olan altınları çalmaya başlıyor.

Hırsızlar, altınları alarak dükkanın içinden hızla çıkarken, bir altın kutusunu da yere düşürdükleri gözleniyor. Bu anlar güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi ve hırsızların cesurca soygunlarını gerçekleştirmeleri görüntülere yansıdı.

Ayrıca, güvenlik kamerası görüntülerinde olayın fark edilmesiyle birlikte pasaj içinde bekleyen güvenlik görevlilerinin hırsızların kaçmasına engel olmak için hızla hareket etmeleri de görülüyor. Ancak hırsızlar, altınları alarak hızla olay yerinden uzaklaşıyorlar.

Amasya’da Yolcu Otobüsü Devrildi! Çok Sayıda Ölü Var!

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir