1. Anasayfa
  2. Yaşam

Afrikalı Adam Kız Arkadaşıyla 11 Kez İlişkiye Girdi! Sonunda bakın ne oldu?

Afrikalı Adam Kız Arkadaşıyla 11 Kez İlişkiye Girdi! Sonunda bakın ne oldu?
Afrikalı Adam Kız Arkadaşıyla 11 Kez İlişkiye Girdi! Sonunda bakın ne oldu?
0

Oromidayo, Nijerya’nın Apete bölgesinde üniversite öğrencisi olarak yaşamına devam ediyor. Genç adam, kız arkadaşı Alamide cinsel gücü artırıcı ilaç kullanarak 11 defa ilişkiye girdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bitcoin 16.850 Dolar Civarında Mücadele Ediyor

Oromidayo’nun olay yerinde hayatını kaybettiği belirtildi. Kız arkadaşı ise nefes almakta zorluk çekiyordu. Ardından yoğum bakıma alındı. Söz konusu gelişme dünya basınında büyük ses getirdi.

Oromidayo, inşaat mühendisliği okuyordu. Sınavların ertelenmesinin ardından kız arkadaşıyla beraber cinsel gücü arttıran bir ilaç kullandı. Daha sonra 11 defa birliktelik yaşadı.

Genç öğrenci hayatını kaybederken kız arkadaşı ise yoğun bakıma kaldırıldı.

Odalarına Girmek Zorunda Kaldılar

Oromidayo ve kız arkadaşı uzun süre odalarından çıkmadılar. Bunu fark eden arkadaşları odaya girdi. Ardından Oromidayo’nun cansız bedeniyle karşılaştılar. Kız arkadaşı ise yerde yatıyordu ve nefes almakta zorlanıyordu.

Görgü tanıklarından biri “Benim fakültemde. Sınavlara dün başlayacaktık ama protestolar nedeniyle okul tatil olduğu için o ve kız arkadaşı pansiyondaki odalarına geri dönmüştü. Uzun süre ses çıkmayınca merak edip odalarına girdim” dedi.

Sağlık ekipleri hızlıca olay yerine geldi. Alamide tedavi altına alındı. Durumunun ise kritik olduğu ifade edildi.

Yazı Kaynakları
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir