1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Assassin’s Creed’in PC Oyunlarını Aratmayacak Mobil Oyununun Videosu Sızdırıldı

Assassin’s Creed’in PC Oyunlarını Aratmayacak Mobil Oyununun Videosu Sızdırıldı
Assassin’s Creed'in PC Oyunlarını Aratmayacak Mobil Oyununun Videosu Sızdırıldı
0

Assassin’s Creed Jade’in oynanış videosu, mobil oyunun PC’deki Assassin’s Creed oyunlarını aratmayacağını gösteren bir video olarak sızdırıldı. Bu, serinin bir sonraki oyunu olan Assassin’s Creed oyunu olacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
iOS Kullanıcılarının Beklediği Özellik Nihayet WhatsApp’a Geliyor

Ubisoft’un bir oyunu daha, oynanış videosunun sızmasından önce piyasaya çıkmıştı. Daha önce de firma, bu konuda karşılaştığı sıkıntılar nedeniyle, yeni AAA oyunu Assassin’s Creed Jade’in sızıntısını önlemekten aciz kalmıştı.

Geçtiğimiz eylül ayında, Ubisoft tarafından duyurulan, tamamen açık dünyaya sahip olacak Assassin’s Creed Jade oyunu, mobil cihazlar için tasarlanmıştı. Oyunun Çin’de geçtiği açıklanmıştı. Yeni oyunla birlikte serinin hayranları, daha önce hiç olmadığı kadar derin bir hikaye ve açık dünya deneyimlerine kavuşacak.

Yeni görüntüler, bitmemiş olan oyunda karakterin dolaşmasını ve dövüşmesini göstererek ortaya çıkıyor. Ayrıca, oyunun kullanıcı arayüzünün ilk halini de görebiliyoruz. Ayrıca karakter Çin Seddi’nde gezerken de gözüküyor. Test görüntülerinde karşımıza çıkan karakter 40. seviyeye ulaşmış gibi görünüyor, bu da karakterin oyunda epey ilerlemiş olduğunu gösteriyor.

Assassin’s Creed Jade piyasaya çıktığında farklı bir isimle anılabilir. Oyunda MÖ 215 yılında Çin’e doğru yola çıkıyoruz. Yarattığımız karakter ile 2.137 yıl önceki Çin’i keşfetme fırsatı bulacağız.

Video İçin Tıkla

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir