1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Beach Invasion 1944, çıkış gününde Steam’in ilk sıralarında yer aldı

Beach Invasion 1944, çıkış gününde Steam’in ilk sıralarında yer aldı
Beach Invasion 1944, çıkış gününde Steam'in ilk sıralarında yer aldı
0

AIx2 Games’in Beach Invasion 1944‘ü piyasaya sürüldüğü gün büyük bir ses getirdi ve Steam’in ‘Yeni ve Popüler’ listesinin zirvesinde yer aldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Riot Games Oyunları Büyük Avantajlarla Xbox Game Pass’e Geliyor

Türk yapımı oyun Callisto Protocol’den bile daha fazla ilgi gördü. Türkiye’de oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bu da bunun bir başka örneği oldu. Türkiye merkezli AIx2 Games tarafından geliştirilen 2. Dünya Savaşı temalı oyun Beach Invasion 1944, Steam’de ilk gününde bir ilke imza attı.

Oyun, yayınlandığı günden bu yana hem merakla beklenen The Callisto Protocol’ü, hem de son haftaların diğer popüler oyunlarını geçmeyi başardı ve Yeni ve Popüler listelerindeki yerini korudu.

Beach Invasion 1944, Normandiya Çıkarması’nın yaşandığı günü bu kez Mihverler’in bakış açısından ele alıyor ve oyunda İttifak tarafının çıkarmasını engellemeye çalışan Alman ordusundaki bir askeri olarak rol alıyoruz.

Fragman

Oyun, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Çince, Japonca, Korece, Arapça gibi farklı dillerde destek sunmaktadır. 250 oyuncunun puanladığı ve ‘Çok olumlu‘ puanına sahip.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir