1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Önemli Açıklamalar!

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Önemli Açıklamalar!
Binance CEO'su Changpeng Zhao'dan Önemli Açıklamalar!
0

Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olduğunu iddia etti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bu Saadet Zincirinde 300 Milyon TL Vurgun Yapıldığı İddia ediliyor!

Binance CEO’su, Twitter’da yayınladığı bir dizi tweet’te, FTX’in düşüşünden FTT ile ilgili 6 Kasım’da attığı tweet’in sorumlu olduğu iddialarını yalanladı. Ortaya çıkan desteksiz görüşlere de yanıt verdi.

Binance CEO’su, son zamanlarda ortaya çıkan yanlış anlatımları aydınlatmak için Twitter’da paylaşımda bulundu. FTX kripto borsasının çökerek bir milyondan fazla alacaklıyı zora sokmasından sonra CZ, Sam Bankman-Fried’ı tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olarak adlandırdı. Aynı zamanda CZ, medya ve kanaat önderleri ile SBF’nin usta bir manipülatör olduğunu ifade etti.

CZ, 6 Kasım’da attığı bir tweet ile iddialara cevap verdi ve FTX’i yok etmediğini söyledi. Ayrıca Binance’in rakip borsanın yerel token’ı olan FTT’deki varlıklarını tasfiye etmeyeceğini belirtti.

CZ, herhangi bir kaliteli işin tweet ile yok edilemeyeceğini, kriptonun kurtarılmaya ihtiyacı olmadığını ve bu merkezsizleşmenin güzelliğini vurguladı.

Binance CEO’su, kriptonun sadece bir parçası olduklarını, son olaylar nedeniyle nakit sıkıntısı çekebilecek diğer iyi projelere yardım etmek istediklerini ve bunun herkesin yararına olacağını dile getirdi.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir