1. Anasayfa
  2. Gündem

BMW, Gemlik’te Kendi Otomobilinin Fotoğrafını Paylaştı, Bakan Varank’tan Yanıt Geldi

BMW, Gemlik’te Kendi Otomobilinin Fotoğrafını Paylaştı, Bakan Varank’tan Yanıt Geldi
BMW, Gemlik'te Kendi Otomobilinin Fotoğrafını Paylaştı, Bakan Varank’tan Yanıt Geldi
0

Alman otomobil üreticisi BMW, Instagram hesabından dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımda yeni nesil BMW X1 modeline yer verildi. Araç, Togg’un üretim tesisinin bulunduğu Gemlik sahilinde poz verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
GTA’nın Yapımcısından Ağzınızı Açık Bırakacak İtiraf

BMW X1, tasarım hatlarıyla biraz Togg’u andırıyor. Aracın fotoğrafı doğal olarak pek çok kullanıcının Togg benzetmesine neden oldu. Paylaşım, kısa süre içerisinde sosyal medya platformlarında gündem oldu. Bunun üzerine bir paylaşım da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan geldi:

BMW tarafından yapılan paylaşım, aslında yeni değil. Söz konusu fotoğraf Türk otomobil fotoğrafçısı Ataberk Şimşirli tarafından çekildi ve Togg üretim tesisinin açılışından 10 gün önce paylaşıldı.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BMW (@bmw)

Ataberk Şimşirli özel çekim hizmeti sunuyor. Şimşirli’nin farklı çekimleri de Bursa merkezli otomobil satıcısı Teknik Oto tarafından 5 Kasım tarihinde paylaşıldı. Alman otomobil devi BMW, 20 Kasım tarihinde Ataberk Şimşirli’nin paylaşımında yer alan iki fotoğrafı daha resmi hesabından paylaşmıştı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları BMW’nin bu fotoğrafları paylaşarak Togg’a ‘nispet’ yaptığını ifade etti. Bu konuda net bir şey söylemek zor. Ancak bazılarına göre BMW, fotoğrafın çekim yerini de sorgulamadan, fotoğrafçının başarısını da paylaşmış olabilir.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir