1. Anasayfa
  2. Yaşam

Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir?
Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir?
0

Bol paça pantolon giymek için moda ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Belin inceliğini vurgulamak için koyu pantolonla açık renk bluz giymeyi deneyin. Bol paça pantolon renk kombiniyle daha şık görünebilir.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tarihin en hızlı satılan oyunu: God of War

Crop top yani beli kısa olan parçalar bol paça pantolonlarla oldukça uyumludur. Vereceğiniz göbek dekoltesi sizi zarif gösterdiği kadar modern bir havaya bürünmenizi sağlayacaktır. Crop top seçerken enine çizgili olan modellerinden yardım alabilirsiniz. Büyük basenlere sahipseniz uzun bir üst giyerek bol paça pantolon kombini yapabilirsiniz. İncecik bir vücudunuz varsa uzun üst kullanarak geniş paça pantolon giyebilirsiniz.

Bol paça pantolonlar aynı renk üstle giyildiğinde daha şık görünme olasılığı yüksektir. Aynı zamanda  sizi daha zarif gösterir. Baştan aşağı siyah ya da beyaz giyinmek sizi şıklığın zirvesine taşır. Bu tip parçalar blazer ceketlerle birlikte de muhteşem görünür. Bunun için siyah pantolunun üzerine beyaz blazer bir pantolon giyebilirsiniz.

Desenli bol paça pantolonları kombinlemek son derece kolaydır. Esnek bir görünüm olan bu pantolonları sadece beyaz bir tişörtle bile kombinleyebilirsiniz. Yaz günlerinin en favori parçaları arasında bu pantolonlar bulunmaktadır. Sezonun en iddialı bol pantolon türlerinden biri de; kısa bol paça pantolonlar.

Bu pantolonları kısa üstlerle birlikte giyebilir ve sandaletle beraber hoş bir hava yakalayabilirsiniz. Bol paça pantolonların boy uzatma etkisinden faydalanarak günlük hayatta babetlerle ya da sandaletlerle bile bol paça pantolon giyebilirsiniz.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir