1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı

Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı
Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı
0

Blizzard, oyun serisi Diablo’nun en son oyunu Diablo 4‘ün çıkış tarihini duyurdu. Oyunun karanlık atmosferi çok dikkat çekecek gibi görünüyor. Ancak, ne yazık ki oyunun fiyatının çok yüksek olacağı düşünülüyor. Diablo serisi için bu oyun, bekleyenleri uzun süredir heyecanlandırıyor. Şimdi, oyuncular Diablo 4’ün ne zaman geleceğini merak ediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tecno Phantom X2 Pro Tanıtıldı

Video oyun sektörünün en prestijli etkinliklerinden biri olan Game Awards, her zamanki gibi izleyicilerine unutulmaz bir gösteri yaşattı.

Etkinlik boyunca hem yılın en iyi oyunlarını gördük hem de yeni oyunlarla tanıştık. Yeni duyurulan oyunlardan biri de bu yazımızda yakından inceleyeceğimiz Diablo 4 oldu. Bu parçada Diablo 4 ile ilgili tüm detayları keşfedeceğiz.

1996 yılında tanıştığımız Diablo, dönemin en popüler oyunlarından biri olmuştu. Milyonlarca kopya satarak, geliştiricinin devam yapımları üzerinde çalışmasını sağlamıştı.

2012’de ise Diablo 3 ile beraber tanışmıştık. Geçtiğimiz günlerde ise, Diablo serisindeki en yeni oyun olacak Diablo 4′ün Haziran 2023’te sürüleceğini açıkladı. Bu oyun, güçlü savaş sistemleri, gelişmiş grafikler ve etkileyici hikayeler gibi pek çok şey sunacak. Oyun sevenler tarafından heyecanla bekleniyor!

Fiyatlar

Standard Edition – PC1.199 TL
Digital Deluxe Edition – PC1.539 TL
Ultimate Edition – PC1.699 TL
Standard Edition – PlayStation 4/51.199 TL
Digital Deluxe Edition – PlayStation 4/51.539 TL
Ultimate Edition – PlayStation 4/51.699 TL

Oyuncular, Diablo 4’e alışmakta pek de zorluk çekmeyecekler, çünkü bu ortamı onlara veriyorlar. Ancak unutulmaması gereken bir şey var: Diablo 4, oldukça karanlık bir atmosfere sahip olacak. Oyuncular, donmuş bir mağarada uyanacaklar ve canavarlara karşı mücadele etmek için her türlü silahı kullanabilecekler.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir