1. Anasayfa
  2. Gündem

Dizi ve Film Platformu Netflix Artık ‘Fitness Dersleri’ Yayınlamaya Başlayacak

Dizi ve Film Platformu Netflix Artık ‘Fitness Dersleri’ Yayınlamaya Başlayacak
Dizi ve Film Platformu Netflix Artık 'Fitness Dersleri' Yayınlamaya Başlayacak
0

Netflix, aralık ayının sonunda Nike Training Club adındaki fitness içeriklerini yayınlamaya başlayacağını açıkladı. 30 saatin üzerinde süren bu içerikler; ağırlık, kardiyo, yoga ve diğer pek çok farklı kategori arasından seçebileceğiniz çeşitli egzersiz antrenmanları içerecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tesla, Türkiye İçin Yeni İş İlanları Açtı

Netflix, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından biridir, diğer taraftan bu platform tüketicilerin fitness tutkunu abonelerini memnun etmek için bir açıklama yaptı.

Şirketin internet sitesinde yapılan açıklamada, 30 Aralık itibarıyla Netflix aboneleri Nike Training Club içeriklerine erişebileceklerini bildirdi. Nike Training Club içerikleri, kişilerin bireysel olarak fitness hareketlerini kolayca yapabilecekleri eğitim programları gibi çıkış yapacak.

Nike Training Club eğitim programı iki farklı kategoride toplamda 30 saatlik bir süre içinde sunulacak. Kullanıcılar, bu eğitim içeriklerinden fitness seviyelerini kapsayan bilgiler elde edebilecekler ve antrenman yapma olanağı elde edebilecekler.

Başlıca kategoriler şunlar olacak:

  • Fitness ile ilgili temel bilgiler (13 bölüm)
  • Core eğitimleri (7 bölüm)
  • Yoga eğitimleri (6 bölüm)
  • Kas eğitimleri (14 bölüm)
  • “Kendini iyi hisset” eğitimleri (6 bölüm)

Netflix’teki fitness dersleri sadece birkaç ders ile sınırlı olmayacak. Kullanıcılar, 2023 yılında da yepyeni fitness eğitimlerine ulaşabilecekler.

Ancak o içeriklerin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir takvim paylaşılmamış durumda. 30 Aralık ve sonrasında Netflix’teki fitness içeriklerine erişmek isterseniz, arama bölümüne yazabilirsiniz.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir