1. Anasayfa
  2. Gündem

Elon Musk, Katıldığı Gösteride Yuhalandı

Elon Musk, Katıldığı Gösteride Yuhalandı
Elon Musk, Katıldığı Gösteride Yuhalandı
0

Tartışmalı komedyen Dave Chappelle‘in San Francisco’daki Chase Center isimli arenadaki bir şovuna ünlü iş insanı Elon Musk da katıldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Terra Kurucu Ortağı Do Kwon’un Yeni Adresi Sırbistan

Sahneye çıkışı sırasında Musk, salonda bulunan binlerce insan tarafından yuhalanmaya maruz kaldı. Twitter’ı satın alan Elon Musk, platformda yaptıklarıyla son zamanlarda gündem oluşturuyor.

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen ABD’de düzenlenen şov ise insanların Musk’ın davranışlarından pek de memnun olmadıklarını ortaya koydu.

Ünlü komedyen Dave Chappelle, pazar günü ABD’nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco şehrindeki Chase Center’da gerçekleştirdiği şov ile sosyal medyada oldukça tartışılan bir isim oldu.

Chappelle, konuşmasının sonuna doğru Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ı sahneye davet etti. Ardından izleyiciler arasında yoğun ilgi oluştu fakat ne olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Komedyen tarafından davet edilen Musk, alışılan alkışlar yerine seyircilerin tepkisiyle karşılandı. Görüntü almanın yasak olduğu şovdan gelen videolar, insanların bazılarının girişimciye destek verdiğini gösterirken, ciddi bir kısmının yuhaladığını gösterdi.

Mikrofon Musk’ın eline geçtiğinde yuhalamalar daha da arttı. Dünyanın en zengin insanı, bu tepkilere şaşırarak ne yapacağını bilemez halde hareketler yapmaya başladı.

Ancak tüm çabalara rağmen Elon Musk’a olan tepki bitmedi. Ünlü girişimci, Dave Chappelle’in sahnede olduğu süre boyunca her konuşmasının arasında seyirciler tarafından yuhalanmaya devam etti.

Bazı bölümlerde Chappelle’in Musk’ı sahneye çıkarma fikrinin başarısız bir şekilde sonuçlanmasının ardından seyircilere sinirli bir şekilde tepki verdiği gözlemlendi.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir