1. Anasayfa
  2. Gündem

Elon Musk, Twitter CEO’luğunu Bırakacak Mı?

Elon Musk, Twitter CEO’luğunu Bırakacak Mı?
Elon Musk, Twitter CEO'luğunu Bırakacak Mı?
0

Elon Musk, kendi başkanlık göreviyle ilgili geleceğini takipçilerine sormak için bir anket yayınladı. Bu bağlamdaki anket, büyük çoğunluğunun ‘Evet’ cevabını verdiği sonuçları aldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
OnePlus 11’den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu Geldi

Milyarder iş insanı Elon Musk, ,dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter üzerinden tartışmaların odak noktası olmuştur. Platformu 44 milyar dolar karşılığında satın aldıktan sonra aldığı radikal kararlarla gündem olmaya devam eden Musk, şimdi de yepyeni ve heyecan verici bir kararını açıkladı.

Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra Twitter’ın başkanlığını üstlenmesinin ardından, platformdaki yerinin takipçilerinin kararına bıraktığı bir anket başlatarak uzun süre Twitter başkanı olarak kalıp kalmayacağını sordu.

Anket sonuçlarına göre Elon Musk görevini bırakıp bırakmayacağı henüz belli değil. Musk, konu hakkında herhangi bir açıklama paylaşmamıştı. Ancak, Musk’ın konuya ilişkin verdiği sözlerin tutulup tutulmayacağını bilemeyiz. Bugüne kadar Musk’ın verdiği sözlerin bazılarının tutulup, bazılarının tutulmaması da göz önüne alınarak bu konuda kesin bir sonuca varmak mümkün değildir.

Buna karşılık, bu anketin herkese açık olması ve sonucun herkes tarafından bilinmesi, Musk’ın tersi bir karar vermesinin önüne geçebilir. Yakın zamanda Musk’tan bir açıklama gelebilir.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir