1. Anasayfa
  2. Yaşam

Evden ek gelir yöntemleri

Evinizden çalışarak para kazanabileceğiniz başlıca yöntemler...

Evden ek gelir yöntemleri
Evden ek gelir yöntemleri
0

Artan enflasyon neticesinde pek çok kişi ek gelir elde edebileceği yöntemleri araştırmaya başladı. Özellikle ev hanımları, evden çalışarak para kazanmanın yollarını bulmaya çalışıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Konut ve ihtiyaç kredisini aynı anda çekilir mi?

Peki, evden ek gelir kazanabilmek mümkün mü? Evet mümkün. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

Evde ek iş davetiye katlama:  Özellikle yaz aylarında düğünler çok artmakta olup firmalar talepleri karşılayabilmek için çok ilan vermektedirler. Davetiye katlama işi yaparken temiz çalışılmalı ve işin zamanında teslim edilmesi gerekir. Davetiye katlama işi çok fazla el becerisi gerektirmeyen ilk başlarda biraz yavaş olsa da zamanla pratiklik kazanarak çok fazla üretim yapabileceğiniz işlerdendir.

Evde nikah şekeri yapma: Evde nikah şekeri işi nasıl yapılır diyorsanız biraz el becerinizin  olması yeterlidir bu işi yapmak için. Evde nikah şekeri yaptıran firmalar İstanbul da çok fazla olup diğer illerde de çok ilan verilmektedir. Evde nikah şekeri  nasıl yapabilirim diye soranlara çok zor olmadığını öncelikle söyleyelim. Nikah şekeri yaptıran firmalar tüm malzemeyi ve yapılacak örneği size verirler ve siz o örnek üründen üretirsiniz. En az 100 adet üretilen nikah şekerlerinde pratiklik kazanınca çok seri üretim yapabilirsiniz. Nikah şekeri yapımı ne kadar kazandırıyor sorusu da çok sorulur. Nikah şekeri yaptıran firmalar parça başı fiyat verdiği için sizin yaptığınız işe göre gelir elde edersiniz.

Evde örgü örme işi: Günümüzde çok popüler olan örgü kazak ve atkılar çok talep görmektedir. Örgü örerek para kazanmak isteyen kadınlar çok fazla vardır. El becerilerini gelire çevirmek isteyen kadınların keyifle yapabilecekleri işlerdendir . Örgü örme keyifli aynı zamanda beceri gerektiren bir iş olduğu için çok şık örgü kazakları kendi öremediği için hazır alan kadınlar bulunmaktadır. El örgüsü kazak almak isteyen kişilerin taleplerini karşılamak için internetten sanal dükkan açabilir ve satış yapabilirsiniz. El emeği çok fazla olan örgü ürünlerde emeğinizin karşılığını alabileceğiniz iyi fiyatlara ürünlerinizi satabilirsiniz. Örgü işi veren yerler bulunmakta olup buraların talepleri doğrultusunda üretim yaparakta gelir elde edebilirsiniz.

Ek iş fikirleri çok fazla olup bir kaçını size anlatarak biraz fikir vermek istedik. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız diğer yazılarımızı da okumalısınız.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir