1. Anasayfa
  2. Gündem

Huawei, İçinde Kulaklıkla Gelen Akıllı Saati Watch Buds’ı Tanıttı

Huawei, İçinde Kulaklıkla Gelen Akıllı Saati Watch Buds’ı Tanıttı
Huawei, İçinde Kulaklıkla Gelen Akıllı Saati Watch Buds'ı Tanıttı
0

Huawei, Watch Buds adlı akıllı saatini tanıttı. Ürün, iki adet TWS kulaklık içeriyor. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenecek olan tanıtım etkinliği, Çin’in eski liderinin ölümü nedeniyle ertelenmişti. Bugün ise beklenen etkinlik gerçekleşti ve Watch Buds tanıtıldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Getir, Alman Rakibi Gorillas’ı Satın Aldı

Bugün tanıtılan cihaz, yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Watch Buds, içinde iki adet TWS (True Wireless Stereo) kulaklıkla donatılmış. Böylece saat, ses çıkarmadan rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Gelin birlikte, akıllı saatin özelliklerine göz atalım.

Huawei Watch Buds, yuvarlak ve şık bir tasarıma sahiptir. Cihaz, deri kayışla birlikte geliyor ve Huawei, kullanıcıların Flip Cover ismini verdiği manyetik bir kapağı tek parmakla kolayca açabileceklerini belirtiyor.

Watch Buds, IP54 su geçirmezliğe sahip olsa da, Huawei, kulaklığın bulunduğu kısma su girmemesi gerektiği konusunda uyarıda bulunuyor. Ayrıca Watch Buds, HarmonyOS 3 işletim sistemi ile geliyor.

Paslanmaz çelik bir çerçeve kullanan cihazın çapı 47 mm ve 466×466 çözünürlüğe sahip 1,47 inç boyutundaki yuvarlak AMOLED ekranıyla tasarlanmış.

Kulaklığın çok hafif olmasıyla öne çıkan bu cihaz, kullanıcıların dış kısmına dokunarak farklı ses işlevlerini yerine getirebileceği belirtiliyor. Aynı zamanda, kullanıcılar, akıllı telefonlarının gücünü kullanarak daha karmaşık bir ses kullanımına sahip olacaklar.

Huawei Watch Buds, diğer akıllı saatlerin trendlerini takip eden bir dizi sağlık özelliğiyle geldi. Cihaz 80’den fazla egzersiz modu, bir kalp atış hızı, SpO2 sensörü ve anormal kalp atış hızı okumalarını tespit etmek için bir EKG özelliği ile birlikte geliyor.

TWS kulaklıklarının özellikleri arasında üçlü gerçek zamanlı dinleme optimizasyonu, aktif gürültü önleme ve şeffaf modu, yapay zekâ destekli gürültü azaltıcı özellikleri mevcut.

Kullanıcıların, cihaza gerek olmaksızın herhangi bir telefona veya başka bir cihaza direkt olarak aramalara cevap verebildiği bu kulaklıklar, arama deneyimlerinin daha iyileşmesini sağlıyor.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir