1. Anasayfa
  2. Gündem

Keanu Reeves’ten John Wick 4 Hakkında Açıklama

Keanu Reeves’ten John Wick 4 Hakkında Açıklama
Keanu Reeves’ten John Wick 4 Hakkında Açıklama
0

2023’te dördüncü John Wick filmi ile karşımıza çıkacak olan Keanu Reeves, film hakkında beklentileri artıran bir açıklama yaptı. Reeves, dördüncü filmi için bu tarihe kadarki en zor film olduğunu dile getirdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Samsung, 84 Yıllık Tarihinin İlk Kadın Başkanını Açıkladı

2014 yılında başlayan John Wick serisi önümüzdeki yıl dördüncü filmiyle tüm dünya ile buluşacak. Akıcı aksiyon sahneleri ve enteresan hikâyesiyle izleyicilerin beğenisini toplayan seri, bugün Keanu Reeves’ten gelen açıklamayla gündeme taşındı.

John Wick beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor ve Reeves dördüncü film için beklentileri yükselten açıklamalar yapmaya başladı. Reeves’in cesaret verici ilk açıklaması, filmin şimdiye kadarki en zorlu film olduğunu gözler önüne serdi.

CCXP 2022 etkinliğinde konuşan Reeves, “John Wick 4, aksiyonu açısından bugüne kadar en zor filmim oldu, ama bunu çok iyi yapan şey de bu” dedi. Reeves, bir aksiyon sahnesi hakkında da biraz daha detay verdi; pek çok kişinin Wick’i öldürmeye çalıştığını, trafikte dövüş olduğunu anlatmıştı.

Fragman

John Wick 4, oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård ve Laurence Fishburne’nin yanı sıra Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Ian McShane ve Natalia Tena’nın da yer aldığı bir film olarak karşımıza çıkıyor. John Wick 4, 24 Mart 2023’te seyirciyle buluşacak.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir