1. Anasayfa
  2. Yaşam

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?
Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli
0

Kilolu kadınlar kendilerine uygun olan parçaları daha nadir bulurlar. Bunun için sürekli giydiğiniz ve vücudunuzu güzel gösteren bir elbise bulduysanız diğer renklerini de alabilirsiniz. Modelin aynı olması farklı renkleri almanızı etkilememeli.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tarihin en hızlı satılan oyunu: God of War

Bunun yanında zayıf görünebilmek ve dikkati farklı noktalara çekmek için bir takım hilelerde yapabilirsiniz. Teninizi gösterirseniz dikkati başka bölgelere kaydırmış olacaksınız.

Göbekte ufak bir dekolte ve paçaları katlanmış olan bir pantolon zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Boyu uzun gösterebilmenin ve daha zarif görünebilmenin anahtarlarından biri de; V yaka bluzlerdir. Üst parçalarınızın hepsi V yaka olmalı. Bu şekilde ideal görüneceksiniz. Bisiklet ve kayık yaka kıyafetlerden kaçının.

Tulum giydiniz ve kilolarınızın sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsunuz. belinize hemen gold renk bir kemer takarak bu havayı dağıtıp dikkati belinize kaydırabilirsiniz. Metalik renklerden meydana gelen kemerler dikkati dağıtmak için idealdir. Desenler sizi her zaman kilolu göstermez.

Doğru desenleri bulduğunuzda giymekten çekinmeyin. Boyuna desenler sizi daha zarif bir şekle sokabilir. Bunun için desen kabusunuz olmaktan çıkmalı ve doğru deseni bulmak için uğraşmalısınız.

Vücudunuz hangi ölçüde olursa olsun renk ve modellerle oynamayı bilirseniz zayıf görünebilirsiniz. Midi geniş kesim eteğin üzerine kısa bir ceket giyerek tamamen denge üzerine bir hile yapabilirsiniz. Bunun için vücudunuzu tanımanız ve modellerle oynamanız gerekmektedir.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir