1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Ledger, iPod Mucidine Tasarım Yaptırdı

Ledger, iPod Mucidine Tasarım Yaptırdı
Ledger, iPod Mucidine Tasarım Yaptırdı
0

Bir donanım cüzdanı geliştiricisi olan Ledger, kitlesel pazarın benimsenmesine yardımcı olacak yeni cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kripto endüstrisinin büyümesi ve kabulü, küresel pazarda büyük bir fırsat yarattı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bu Saadet Zincirinde 300 Milyon TL Vurgun Yapıldığı İddia ediliyor!

Milyarlarca dolarlık hacme sahip kripto sektörü, büyük şirketleri ve ülkeleri kendine çekmeye başladı. Özellikle Asya ülkeleri, blockchain geliştirmeleri ile bu alanda önemli oyuncular olmaya can atıyorlar.

Giderek artan hacmi ile sektörün rekabeti her geçen gün daha da arttı. Kurumsal şirketler, kripto alanında çalışan bir platformla kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor. Donanım cüzdanı üreticisi olan Ledger, titizlikle tasarladığı cihazlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ledger’ın ürün tasarımına Tony Fadell’in katkısıyla dokunmatik özellikler eklenmişti. Donanım cüzdan geliştiricisi, kullanıcılarına NFT ve kripto para yönetimi sunan, daha kullanışlı ve anlaşılabilir bir cihaz hazırladı. iPod’un mucidi Tony Fadell, Ledger ürününün tasarımında yer almıştı.

Şirket, yakın bir gelecekte rekor satışlar yapıp piyasaya sunacağı yeni ürününü hazırlıyor. Giderek artan kripto pazarının payını almak da şirketin en önemli amaçlarından biri.

Ledger Stax, Nano X‘in fiyatının yaklaşık 130 dolar daha yüksek olmasıyla, kredi kartı büyüklüğünde tasarlanan bu cihaz, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek. Nano X‘in fiyatı 149 dolar iken, Stax‘ın fiyatı 279 dolar olacak.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir