1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor
Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor
0

Mobius Capital Partners LLP’nin kurucu ortağı Mark Mobius, Bitcoin (BTC) fiyatı için bir sonraki hedefin 10.000 dolar olduğunu belirtti. Son FTX olaylarının ardından kripto sektörü bir toparlanma sürecine girdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bu Saadet Zincirinde 300 Milyon TL Vurgun Yapıldığı İddia ediliyor!

Yine de, kripto piyasası düşüş eğilimindeki volatilitesini sürdürüyor. Piyasanın bu çalkantılı günlerinde projelerin geleceği merak konusu oldu.

Mobius Capital’in kurucu ortağı Mark Mobius konuyla ilgili olarak kripto paralar hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Birçok yatırımcı, bu bölgelerin dip noktasının yakın olduğuna inanıyor. 10 bin dolar seviyesini bekleyen Bitcoin tutkunlarının sayısı da her geçen gün artıyor.

Mobius Capital’in kurucusu ve önemli yatırımcı Mark Mobius, son FTX olayının ardından Bitcoin’in (BTC) fiyat direncine şaşırdığını ifade etti.

Mobius, Singapur’da verdiği bir röportajda Bitcoin için bir sonraki hedefin 10.000 dolar seviyesi olduğunu belirtmişti. Ayrıca Mobius, kendi parasını veya müşterilerinin parasını kripto para birimlerine yatırmayacağını da sözlerine ekledi.

Yıllarını yatırımlara adamış olan Mobius, kripto para birimlerinin başarılı olmaya devam edeceğini vurguladı. Mobius, gerekçe olarak maksimalist yatırımcıların varlığını gösterdi.

Son olarak, FTX olayları ile ilgili olarak Mobius, BTC’nin bu olayların etkisine dayanma kabiliyetine şaşırdığını ifade etti.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir