1. Anasayfa
  2. Gündem

OnePlus 11’den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu Geldi

OnePlus 11’den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu Geldi
OnePlus 11'den Heyecanlandıran Tanıtım Videosu Geldi
0

OnePlus, yeni amiral gemisi modeli olan OnePlus 11′in tanıtımı üzerinde çalışıyor. Henüz resmi bir tarih tanımlanmadı ancak Çinli üreticiden heyecan verici bir video geldi.

thumbnail
Önerilen Yazı
iOS Kullanıcılarının Beklediği Özellik Nihayet WhatsApp’a Geliyor

Özellikle akıllı telefon sektöründe rekabet artınca, üreticiler, yaptıkları çalışmaları duyurmak için daha fazla etkinlik planlamaya başladı. Eskiden yılda bir tanıtım etkinliği oluyorken, artık ayrı etkinlikler düzenleniyor. Buna ek olarak, cihazların tanıtılacağı etkinliklerin tanıtıldığı kısa videolar da normal hale geldi.

Son olarak, Çinli üretici OnePlus tarafından yapılan bir tanıtım oldu. Şirketin, ülkedeki sosyal medya platformu olan Weibo’dan bir paylaşım yaparak yeni tanıtım öncesinde heyecan yaratmayı başardığını gösterdi.


OnePlus 11‘in seramik malzeme ve metal çerçeve ile geleceğini görebileceğimiz yeni bir tanıtım videosu ortaya çıktı. Videoda mat siyah renk tercih edilmiş olan telefonun yeşil renklerin de kullanılabileceği iddia ediliyordu. Ayrıca tanıtım videosunda alarm barını ve üçlü kamera düzenini görebiliyoruz.

Kamera düzeneğinin Haselband markasını taşıdığını tespit edebiliyoruz. Daha önce telefon hakkında çeşitli detaylar ortaya çıkmıştı. Yeni tanıtım videosu, birçok kullanıcının merak ettiği OnePlus 11 tasarımı ve özellikleri hakkında fikir edinmemizi sağlıyor.

Şu anda OnePlus 11’in ne zaman dünya çapında satışa sunulacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ancak, OnePlus’ın bu modeli Çin’deki kullanıcıların beğenisine sunmadan önce dünya çapında satışa sunması bekleniyor.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir