1. Anasayfa
  2. Teknoloji

OnePlus 11’in Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu

OnePlus 11’in Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu
OnePlus 11'in Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu
0

OnePlus tarafından üretilecek yeni amiral gemisi OnePlus 11‘in tanıtım tarihi belli oldu. Şimdi beraberce telefonun görünüşünü ve özelliklerini inceleyelim. Çinli teknoloji firması OnePlus, yeni amiral gemisi telefonu 11 serisinde çalışmalarını sürdürüyor. Aktarılan bilgilere göre OnePlus 11 serisi, piyasaya sürüldüğünde en güçlü telefonlardan bir tanesi olacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Elon Musk, Twitter CEO’luğunu Bırakacak Mı?

Geçtiğimiz günlerde, birçokları tarafından yılın en iyi telefonlarından biri olarak nitelendirilen cihazın tanıtım videosu paylaşıldı. Bugün, teknoloji devinin yeni amiral gemisi cihazlarının çıkış tarihi duyuruldu.

OnePlus, bugün yapılan açıklamada OnePlus 11 5G‘nin 7 Şubat 2023 tarihinde Hindistan’da yapılacak olan bir etkinlikte tanıtılacağını duyurdu.

Şirket, telefonun ne zaman piyasaya sürüleceğini belirtmedi; ancak etkinlikten sonraki haftalarda netleşeceği ifade edildi. Ayrıca, etkinlikte telefonun öngörülenden bir ay daha geç çıkacağı belirtilirken, etkinlikte bir ürünün daha teşhir edileceği de açıklandı.

OnePlus, 2021 yılında piyasaya sunulacak olan yeni kulaklık One Plus Buds 2 Pro‘nun da tanıtılacağını açıkladı. Şu an hakkında topladığımız bilgiler, bu cihazın bir önceki nesilden farklı olarak LDHC ve Google Fast Pair desteği içeren özelliklerinin olacağını gösteriyor. Ancak bunların dışında daha fazla bilgi henüz bulunmuyor.

Steve Hemmerstoffer (bilinen adıyla OnLeaks), yakın zamanda sektörün önemli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olarak akıllı telefonların nasıl görüneceğini ortaya koyan görseller paylaştı. OnLeaks, görsellerin basına servis edilecek resmi görseller olduğunu söyleyerek, tüketicilerin merakla beklediği modeli gün yüzüne çıkarmayı başardı.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir