1. Anasayfa
  2. Teknoloji

OPPO, Camdan Oluşan Konsept Telefonunu Tanıttı

OPPO, Camdan Oluşan Konsept Telefonunu Tanıttı
OPPO, Camdan Oluşan Konsept Telefonunu Tanıttı
0

OPPO, Çin’deki teknoloji devlerinden biridir ve son zamanlarda takipçilerine yeni nesil akıllı telefon konseptleri hakkında paylaşımlar yaparak ön plana çıkmaktadır.

thumbnail
Önerilen Yazı
iOS Kullanıcılarının Beklediği Özellik Nihayet WhatsApp’a Geliyor

Bu paylaşımlar arasında en dikkat çekenlerden biri ise tamamen camdan yapılan ve kullanıcılarının kolaylıkla kavramasını sağlayan akıllı telefon konseptidir. Bu konsept, kullanıcının ekranıyla arasındaki bağlantıyı en aza indirmek için tasarlanmıştır ve kullanıcılsa daha konforlu bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Akıllı telefon kullanıcılarının arasında ekran koruması konusunda karamsar olanların üzülmesinin yanı sıra, telefonlarına özen gösterenlerin sevinmesine neden olacak ve telefon kılıfı sektörünü de düşündürmesine neden olacak bir modelle karşılaşmaya hazır mısınız? OPPO’nun konsept akıllı telefonlarından biri tamamen camdan oluşturuldu.

Oppo, yenilikçi bir konsept olarak akıllı telefon piyasasına katkıda bulunmak için tamamen camdan bir gövde kullanarak şık ve hassas tasarımın bir araya gelmesini sağladı. Şu ana kadar katlanabilir ekran, kavisli ekran, deri arka yüzey ve daha nice tasarımlarla karşımıza çıkan akıllı telefonlar, bugünse Oppo tarafından sunulan bu yeni konsept ile karşımıza çıkıyor.

OPPO’nun Inno Day 2022 etkinliğinde gösterdiği konseptlerin arasında tamamen camdan oluşan bir akıllı telefon da vardı. Arkadan bakıldığında metal çerçevesinin olmadığı görülüyor. Büyük ihtimalle ön kısımda da çentiksiz bir ekran karşımıza çıkacak. Bu telefon tasarımının neyi kapsayacağını merak ediyoruz.

Öte yandan, cihazın alt kısmında hâlâ bir USB Type-C girişi bulunuyor. Ayrıca, cihazın arka kısmındaki kamera yuvasının Find X6 Pro’da göreceğimiz iddia edilen tasarıma sahip olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir