1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Popüler Oyun Platformu Epic Games’in Bugün Ücretsiz Olarak Vereceği Oyun Belli Oldu

Popüler Oyun Platformu Epic Games’in Bugün Ücretsiz Olarak Vereceği Oyun Belli Oldu
Popüler Oyun Platformu Epic Games'in Bugün Ücretsiz Olarak Vereceği Oyun Belli Oldu
0

Epic Games, ücretsiz oyun fırtınasıyla Steam’deki indirim kampanyalarına karşı mücadele ediyor ve 25 Aralık 2022 tarihinde ücretsiz bir oyun dağıtacak gibi görünüyor. Tartışmalı ama büyük yapımlardan biri olan Kojima Productions’ın Death Strandingi yakında geliyor…

thumbnail
Önerilen Yazı
Vivo S16 Serisi Tanıtıldı

Her sene sonuna doğru günde 1 ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, bu yıl da oyuncu kitlelerini kendisine çekmek için vitesi çok yükseltememiş gibi görünüyor. Oyuncular tarafından daha önce ücretsiz olarak dağıtılan oyunları tekrar dağıtan Epic Games, bu kez beklentileri nispeten karşılayabilir.

Epic Games, 25 Aralık 2022’de, Hideo Kojima tarafından geliştirilen Death Stranding oyununu ücretsiz olarak sunmak için bir paylaşım yaptığını söyleyen Reddit oyun toplulukları tarafından viral olarak desteklenmiştir. Buna rağmen, yavaş tempo nedeniyle eleştirilen bu oyun, güçlü hikaye anlatımı ve yıldız geçidi gibi güçlü kadroya sahip.

Kullanıcılar, saat farkının etkisiyle farklı bölgelerin sunucularına bağlanarak, oyunun açıklanmasına saatler kala, Death Stranding’in gerçekten de sıradaki oyun olduğunu doğruladı. Ayrıca oyunun yapımcısı Hideo Kojima’nın tüm gün boyunca Death Stranding‘den ekran görüntülerini paylaşması, bu iddiaları güçlendirdi.

Sızıntılar, bir monitörden Epic Games’in Çince arayüzünün yansıdığını gösteriyor ve bu fotoğraf telefonla çekilmiş. Ancak bu görüntünün sonucu kesin olarak belirlenemiyor.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir