1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Riot Games Oyunları Büyük Avantajlarla Xbox Game Pass’e Geliyor

Riot Games Oyunları Büyük Avantajlarla Xbox Game Pass’e Geliyor
Riot Games Oyunları Büyük Avantajlarla Xbox Game Pass'e Geliyor
0

Microsoft ve Riot Games arasındaki anlaşmaya göre oyun dünyasının önde gelen iki ismi, Xbox Game Pass abonelerine Riot Games tarafından üretilen oyunları sunacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Getir, Alman Rakibi Gorillas’ı Satın Aldı

Oyuncular, bu iş birliği sayesinde Xbox Game Pass’ten Riot Games oyunlarına eriştiğinde çeşitli avantajlar elde edebilecek. Microsoft ve Riot Games arasında meydana gelen bu anlaşma ile video oyun sektöründe önemli bir adım atılmış olacak.

Xbox Game Pass abonelerinin hayallerini gerçekleştirmek için League of Legends (LoL) ve Valorant oyunlarının geleceği açıklandı.  Her ikisi için de tüm kahramanlara Game Pass aboneleri ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek ve bu karakterler için para harcamaya gerek kalmayacak.

Xbox Game Pass sahiplerinin, League of Legends (LoL) ve Valorant oyunlarının tüm kahraman ve ajanlarını ücretsiz olarak kullanabilmesi pek çok oyuncunun hayaliydi. Yani Xbox Game Pass sahiplerinin bu iki oyunda karakterlerini kullanmak için para harcamaları gerekmiyor. 1 Ocak 2023’e kadar kazanılacak ek ödüllerin şunlar olduğu açıklandı:

  • Valorant – Cep Sage’i Uğuru
  • League of Legends – Usta İşi Sandık ve Anahtar
  • Teamfight Tactics – Nadide Minik Efsane Yumurtası
  • League of Legends: Wild Rift – Rasgele İfade Sandığı
  • Legends of Runeterra – Prizmatik Sandık

Oyuncular, 13 Aralık itibarıyla Xbox Game Pass platformuna Riot Games’in oyunlarının ekleneceğini sevinçle karşılıyor. Eklenen oyunların fırsatlarından yararlanmak için, kullanıcıların Riot Games ve Xbox Game Pass hesaplarını entegre etmesi gerekiyor. 13 Aralık itibarıyla, Riot Games oyunlarını Xbox Game Pass üzerinden kaldıkları yerden oynayabilecekler.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir