1. Anasayfa
  2. Yaşam

Siyah Sneacker İçin Stil Önerileri

Siyah Sneacker İçin Stil Önerileri
Siyah Sneacker İçin Stil Önerileri
0

Siyah sneackerlar bayanların sokak modasında vazgeçemediği ayakkabı türleri arasında yer almaya başladı. En iyi kombini elde etmek için yazımızın devamını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tarihin en hızlı satılan oyunu: God of War

Siyah spor ayakkabılarınızı her parçayla ve her mevsimde kullanabilirsiniz. Hatta kışlık modelleri ile ayağınızı sıcacık tutacak modeller de mevcut. Kış mevsiminde spor ayakkabı giyilir mi demeyin.

İç kısımları kürklü olan sneackerlar şimdi çok moda. Skinny pantolonların altına kış mevisiminde de giyebileceğiniz spor ayakkabılar siyah rengi ile kış mevsimine de uygun bir renk türü.

Yaz günleri için siyah spor ayakkabılarınızı kot şortlarla bir arada kullanabilir yada bilekte biten jean pantolonlarla tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Siyah spor ayakkabıları hem spor hem de şık bir şekilde kullanmak için spor elbiselerden yardım alın.

Bu elbiseler daha çok penye elbise türlerinden oluşmaktadır. Penye siyah yada çizgili elbiseler siyah spor ayakkabılarla oldukça uyumludur. Siyah sneackerlarınızı giyerken salaş bir havaya da bürünebilirsiniz. Bunun için bol pantolonlar yada salaş üstler giymeniz yeterli olacaktır.

Siyah spor ayakkabı modası içinde maskülen görünmek istiyorsanız siyah bir pantolon beyaz bir gömlek ve tarz bir şapka kullanabilirsiniz. Bu kombinde daha erkeksi bir görünüm için paçalarınızı kıvırmayı unutmayın. Şapka ve kumaş pantolon maskülenliği spor ayakkabılarla beraber farklı bir yere taşınacaktır. Casual bir şıklık için maskülen siyah spor ayakkabı kombinini deneyebilirsiniz.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir