1. Anasayfa
  2. Gündem

Spor Tutkunlarına Özel Uygulama: Jamaheer

Spor Tutkunlarına Özel Uygulama: Jamaheer
Spor Tutkunlarına Özel Uygulama: Jamaheer
0

Türk teknoloji girişimi olan ‘intouch‘ tarafından geliştirilen Jamaheer uygulaması, sporseverleri bir araya getirmeyi hedefleyen etkin bir platform olarak kullanıcılara sunuldu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple, Uydu Bağlantısı Özelliğini Bazı Avrupa Ülkelerinde Kullanıma Sundu

Uygulama, Katar 2022 Dünya Kupası etkinlikleriyle paralel olarak kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor ve dikkat çekici özelliklere sahip. Jamaheer, sporseverlerin kendi aralarında etkinlikler düzenlemesini ve birbirleriyle etkileşim kurmalarını kolaylaştıracak.

2021 yılında intouch olarak adlandırılan bir Türk teknoloji girişiminin özel sosyal etkileşim mobil uygulamasıyla başladığı yolculuk, spor alanında taraftarları buluşturan bir proje ile karşımıza çıktı. Şirket, 2022 Dünya Kupası‘nın ev sahibi olan Katar’da taraftarları bir araya getiren bilgi, iletişim ve etkileşim platformu olan Jamaheer’i App Store ve Google Play Store’a yayınladı.

Jamaheer, sporseverlerin 2022 FIFA Dünya Kupası ile ilgili her türlü bilgiye anında ulaşmasını sağlayan bir uygulamadır.

Uygulama, 97 ülkeden indirilmiştir ve taraftarların, fikstürü, maç ve sporcu istatistiklerini, haber ve etkinlikleri yakından takip edebilecekleri dijital bir çatı altında bir araya getiriyor. Jamaheer, İngilizce ve Arapça dil seçenekleri sunmaktadır ve sporseverlere 2022 FIFA Dünya Kupası ile ilgili her türlü bilgiye anında ulaşma fırsatı sağlamaktadır.

Jamaheer, taraftarlar için yeni bir sosyal medya platformu olarak ortaya çıktı. Platform, taraftarların paylaşımlar, yorumlar, beğeniler ve anketler aracılığıyla spor coşkusuna katkıda bulunmalarına olanak tanıyor.

Kullanıcılar, kendileri için özel profil sayfaları oluşturarak, fotoğraf ve video paylaşımları da yapabiliyorlar. Ayrıca, diğer taraftarların paylaşımlarını ve yorumlarını da takip edebiliyor ve etkileşim içinde olabiliyorlar. Böylelikle, taraftarlar alışkın oldukları sosyal medya deneyimleri ile spor tutkularını bir araya getirebiliyorlar.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir