1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Star Wars Jedi Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Siparişe Açıldı

Star Wars Jedi Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Siparişe Açıldı
Star Wars Jedi Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Siparişe Açıldı
0

Electronic Arts’ın Respawn ekibi tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Survivor, gelmiş geçmiş en kaliteli Star Wars oyunlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Elon Musk, Twitter’ın İkinci İfşasını Yayınladı

Türkiye saatiyle 03.30’da başlayan ve birçok kişinin uykusuz kalmalarına sebep olan The Game Awards’ta yeni bir fragmanı gösterilen ve çıkış tarihi duyurulan Star Wars Jedi: Survivor, oyun hakkındaki bazı detayları açıklamış oluyor.

Oyunun öne çıkan özellikleri arasında başı çeken konular arasında gelişmiş teknolojinin kullanımıyla canlı aksiyon sahneleri, geliştirilmiş seçenekler sunan sıkı bir savaş sistemi, tüm bu özelliklerin yanı sıra güç odaklı hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bizler burada, Star Wars hayranları için Respawn Entertainment’in yeni oyunu hakkında bilinmesi gereken her şeye değineceğimiz bir içerik oluşturduk. Gelin, tüm detayları yakından inceleyelim ve oyun dünyasındaki son umutların ne olduğunu keşfedelim.

Muhtemelen çıkış tarihi uzun süredir merakla beklenen Star Wars Jedi: Fallen Order, geçtiğimiz hafta Steam tarafından yanlışlıkla sızdırılmıştı. Steam’de 16 Mart 2023 çıkış tarihi ile listelenmişti ancak geçtiğimiz günlerde düzenlenen Game Awards’da oyunun 17 Mart 2023’te tüm platformlarda çıkacağı duyurulmuştu.

PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows’ta çıkacak olan oyun, konsollarda 1399 TL’den ön siparişe açılırken, Steam’de 1199 TL’den listelenecek.

Oyun, Star Wars Jedi: Fallen Order’dan tam beş yıl sonrasını konu alacak ve ilk oyuna göre çok daha karanlık bir temaya sahip olacak. Çok daha tecrübeli ve gelişmiş bir Cal Kestis ile yüzleşecek, galakside yaşanan karanlık dönemde hayatta kalma mücadelesini izleyeceğiz.

Cal Kestis, Padawan olmaktan çıkıp, bir Jedi Şövalyesine dönüştüğünde, Star Wars evreninin ücra köşelerinde yer alan yabani gezegenlere de yolculuk yapacak, galakside kalan son Jedilardan bir tanesi olarak umudumuzu korumaya çalışacağız.

Böylelikle, daha zorlu düşmanlarla karşılaşma ve karanlıklaşan galaksideki hayatta kalmaya çalışma olasılıklarımız artacak.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir