1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı
Steam, Türkiye'de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı
0

Steam, Türkiye’de en çok satılan oyunların listesini yayınladı. 29 Kasım-6 Aralık tarihleri arasını kapsayan listeye göre, en çok satışı elde eden oyun Battlefield 2042.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple Music’e Yeni Bir Özellik Geliyor!

Şimdi, Steam’in Türkiye’deki kullanıcıları arasında son bir hafta içerisinde en çok sevilen oyunları keşfetmeye ne dersiniz? 29 Kasım-6 Aralık tarihleri arasında Türkiye’deki oyuncuların en çok tercih ettikleri oyunları kontrol edelim!

ürkiye’de en çok satılan oyunlar

En Çok Satan OyunlarFiyat
Call of Duty: Modern Warfare 21.099,00 TL
Counter-Strike: Global OffensiveOynaması Ücretsiz
FIFA 23699,99 TL
Dota 2Oynaması Ücretsiz
The Callisto Protocol499,00 TL
Red Dead Redemption 2299,00 TL
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege89,00 TL
Lost ArkOynaması Ücretsiz
Warhammer 40,000: Darktide399,00 TL
Battlefield 2042599,99 TL

Ücretsiz oyunlar yeni oyuncular tarafından kütüphaneye eklendiğinde istatistiklere ‘satın alındı’ olarak kaydedilir. Call of Duty’nin en son oyunu, Activision tarafından geliştirildi ve bu listede haftalardır üst sıralarda kalmaya devam ediyor.

Counter-Strike: Global Offensive, yayınlandığı 2012 yılından bu yana dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. FPS türünün önemli temsilcilerinden olan oyun, ücretsiz olarak piyasaya sürüldükten sonra da her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Electronic Arts’ın unutulmaz futbol oyunu FIFA’nın son sürümü FIFA 23, bir süre önce piyasaya sürüldü. Steam’in paylaştığı verilere bakıldığında, bu oyunun son bir haftalık süreçte en fazla satın alınan yapımlar arasında yer aldığı gözlemleniyor.

699,99 TL karşılığında satılan FIFA 23, kısa süre içinde pazarın en üst sıralarında kendine yer ediniyor ve burada birkaç hafta daha kalmaya devam edebilir.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir