1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı

Steam Türkiye'de en çok satılan oyunlar açıkladı.

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı
Steam, Türkiye'de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı
0

Valve Corporation tarafından geliştirilen Steam, 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor. Platform, kısa süre içerisinde oyun severlerin ilgisini çekti. Ayrıca Türkiye’de en çok kullanılan sistemlerden biri haline geldi. Steam, binlerce oyunu bünyesinde barındırıyor. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve internet üzerinden yayılımı için kullanılıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ukrayna’dan CBDC için Yeni Plan

Steam platformunun ”Charts” adında gelişmiş bir özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde küresel çapta en çok satılan oyunların listesine bakılabiliyor. Ayrıca bu listelerde ülke filtresi de uygulanabiliyor. Peki, platformun Türkiye’deki kullanıcıları son 1 hafta içerisinde en çok hangi oyunları kütüphanelerine ekledi? Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

En Çok Satılan Oyunlar

En Çok Satan OyunlarFiyat
FIFA 23699,99 TL
Red Dead Redemption 2299,00 TL
Dota 2Oynaması Ücretsiz
Call of Duty: Modern Warfare 21.099,00 TL
Cyberpunk 2077249,00 TL
Battlefield 5499,99 TL
God of War329,00 TL
Counter-Strike: Global OffensiveOynaması Ücretsiz
It Takes Two399,99 TL
GTA 5208,99 TL

Daha önce Call of Duty: Modern Warfare 2 listenin başında bulunuyordu. Ancak görünüşe göre liderlik koltuğunu FIFA 23’e kaptırdı. FIFA 23 uzun süre daha listelerin başında durabilir. 2. sırada karşımıza Red Dead Redemption 2 çıkıyor. RDR 2, kısa süre içerisinde geniş çapta ilgi gördü.

Piyasaya sürüldüğünde dünya çapında adından sıkça söz ettirmeyi başaran GTA 5 ise hala en çok satılan oyunlar arasında bulunuyor. GTA 5, Steam kullanıcılarının önemli bir kısmı tarafından kütüphanelere eklenmişti.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir