1. Anasayfa
  2. Gündem

TOGG C-Suv’un Muhtemel Fiyatı ve Bugüne Kadar Açıklanan Tüm Özellikleri

TOGG C-Suv’un Muhtemel Fiyatı ve Bugüne Kadar Açıklanan Tüm Özellikleri
TOGG C-Suv'un Muhtemel Fiyatı ve Bugüne Kadar Açıklanan Tüm Özellikleri
0

Geçtiğimiz yıllardan bu yana resmi olarak tanıtılan ve ülke gündemine oturan TOGG C-Suv özellikleri üzerine, fiyatı ne kadar gibi soruları soranlar için oldukça detaylı bir inceleme hazırladık. En çok merak edilen konulardan biri olan TOGG C-Suv fiyat listesi ile birlikte, olası satış fiyatı olarak karşımıza çıkıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Vivo S16 Serisi Tanıtıldı

Bu zamana kadar söylenilen tüm özellikleri ve teknik özellikleri listeledik. 2023 yılının ilk çeyreğinde yollarda görebileceğimiz TOGG motor özellikleri ile diğer çoğu elektrikli arabayı geride bırakıyor. Kahvenizi veya çayınızı alın, oldukça uzun bir TOGG C-SUV yolculuğuna çıkıyoruz.

TOGG C-SUV, son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biri olmuştur. Gemlik’te kurulan fabrikasından sonra tasarlanıp geliştirilen bu otomobil, dikkat çekici tasarımı ve teknolojisiyle oldukça ilgi görmüştür. Ancak, hâlâ satışa sunulmamış olsa da, ciddi bir ilgiyle karşı karşıya kalan TOGG C-SUV’un bugün detaylarını inceleyeceğiz. Motor ve teknik özellikleri başta olmak üzere, tüm detaylarıyla birlikte TOGG C-SUV özelliklerini ele alacağız.

TOGG C-Suv‘in özellikleri arasında, merak edilen bazı önemli konular bulunuyor. En önemli olanı, elbette, bu araç için fiyat listesi. Otomobilin güçlü motoru ve teknolojik özellikleri, herkesin fiyatın ne olacağını merak etmesine neden oluyor. TOGG C-Suv’in ön sipariş fiyatının ne olduğunu ya da bu araca dair herhangi bir fiyat bilgisini henüz bulmak mümkün değil. Ancak bu aracın her geçen gün merak uyandırıyor olması, bu araca dair konuşmaların arttığını gösteriyor.

Teknik Özellikler

Koltuk sayısı4
Boyutlar (mm)4599 uzunluk, 1886 genişlik, 1676 yükseklik
Aks mesafesi (mm)2890
Motor (kW)150 / 300
Beygir (HP)200 / 400
Motor seçenekleri:Arkadan itiş / Dört çeker
Menzil (km)300 / 500
0-100 hızlanma (sn)7.6 / 4.8
Bagaj hacmi (lt)450

 

Fiyat Listesi

MODELYAKIT TİPİ / ŞANZIMANTAHMİNİ FİYAT
TOGG C-SUVElektrik / Otomatik900.000 TL

 

Motor Seçenekleri

Motor SeçeneğiŞehir İçiOrtalama
200 HP / 400 HP Modelleri 16.9 kWh/10011.3 kWh/100

 

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir