1. Anasayfa
  2. Gündem

Togg, Uygun Fiyatlı Modelin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı

Togg CEO'su Karakaş, 2027 yılına işaret etti.

Togg, Uygun Fiyatlı Modelin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı
Togg, Uygun Fiyatlı Modelin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı
0

Togg, 24 Kasım’da basın turu gerçekleştirdi. Burada yapılan açıklamalardan biri de ‘herkesin ulaşabileceği’ uygun fiyatlı model hakkındaydı. Şirketin CEO’su Karakaş, uygun fiyatlı modelin çıkış tarihi için 2027 yılına işaret etti. Geçtiğimiz günlerde Togg’un Gemlik Fabrikası medya mensupları tarafından ziyaret edildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
2023 Yılında Uygulanacak Tüm Trafik Cezaları!

Ziyarete 20 otomobil gazetecisi, 5 YouTuber ve 1 teknoloji editöründen oluşan özel bir ekip katıldı. Söz konusu basın turu ilk kez gerçekleştirildi ve Togg hakkında daha önce paylaşılmamış bilgilere yer verildi. Emre Özpeynirci, basın turuna katılan isimler arasındaydı. Özpeynirci, yapılan açıklamalarda önemli bir detay paylaştı. Togg’un ‘halkın daha rahat ulaşabileceği” modeli ne zaman piyasaya süreceğine dair detaylara yer verildi.

Emre Özpeynirci, önemli detaylara yer verdi. Togg’un ‘halkın daha rahat ulaşabileceği” modeli ne zaman piyasaya süreceği belirtildi.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Evet ilk modele bugün C-SUV sınıfında araç alabilenler ulaşacak. Hedefimiz de bu. C-Sedan ve C-X Coupe’de aynı platformda ve aynı segmentte yer alan modeller olacak. Yani fiyatları birbirine yakın olacak. Bahsettiğiniz daha ulaşılabilir model ise evet 2027 yılında devreye girmesi planlanan B-SUV sınıfındaki model olacak. Bu model için 2025 yılından itibaren yepyeni bir platform oluşturacağız.”

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir