1. Anasayfa
  2. Gündem

Togg’un Resmi Mobil Uygulaması ‘Trumore’ Duyuruldu

Togg’un Resmi Mobil Uygulaması ‘Trumore’ Duyuruldu
Togg'un Resmi Mobil Uygulaması 'Trumore' Duyuruldu
0

Togg, ekosistemini geliştirmek için çalışmalarını sürdürürken Mobil Uygulaması Trumore’u Zorlu AVM’de duyurdu. Türkiye’nin ilk %100 elektrikli yerli otomobilini yollara sürmeye hazırlanan Togg, bu ekosistemi oluşturmak için önemli bir bileşen olan Trumore’u tanıttı. Yakında yayınlanması planlanan mobil uygulama, Togg ekosistemi için önemli bir role sahip olacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple Music’e Yeni Bir Özellik Geliyor!

Togg’un yeni markası ‘Trumore’ tanıtıldı. Platform mobil cihazlar için hazırlanıyor ve yakında App Store, Google Play ve AppGallery’de yayınlanacak. Ayrıca mobil uygulamanın sunduğu özellikler hakkında da bazı ipuçları verildi.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi için açılan Twitter hesabından paylaşımlar yapıldı. Bunlar arasında uygulamadaki özelliklerin nasıl kullanılabileceğine dair ipuçları da bulunuyor. Bu konsepte göre, uygulama ‘Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir’ konseptini hayatımıza sokacak.

Uygulama bünyesinde bulunacak Earn.more sayesinde, kullanıcılar ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerine ulaşabilecek. Bu ödüller arasında dijital varlıklar, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler de yer alacak. Ayrıca kullanıcılar, puan ve NFT’ler gibi çeşitli ödül programlarından da faydalanabilecek.

Kullanıcılar, dijital magnet kazanım uygulamasından ödüller kazanarak yararlanacak. Bu, kişiye ve yolculuğa özel olacak ve kullanıcının oluşturduğu yol şartlarına ve o anki yolculuk koşullarına göre değişkenlik gösterecek.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir