1. Anasayfa
  2. Gündem

Twitter’ın Ofisindeki Pek Çok Eşya Satılığa Çıkarıldı

Twitter’ın Ofisindeki Pek Çok Eşya Satılığa Çıkarıldı
Twitter’ın Ofisindeki Pek Çok Eşya Satılığa Çıkarıldı
0

Twitter’ın San Francisco merkez ofisindeki eşyalar artık açık arttırma usulüyle satılıyor. Uzmanlara göre, bu arttırma Twitter’ın farklı bir yola girmesini gösteriyor ve bu düşük fiyatlı satışlar, tarihi bir değişikliğin ve gelişimin mümkün olmasını sağlıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
WhatsApp’a Yeni Özellik Geliyor!

Son zamanlarda Elon Musk tarafından Twitter’ın satın alınmasıyla, şirketin reklam verenleri arasında birçok reklamlar geri çekilmişti. Elon Musk, tüm hafta boyunca bunu engellemek için reklam verenlerle görüşmeye çalışsa da başarısız olmuştu.

Twitter’ın para kaybetmesi ve Musk’ın alacağı kararların şirketi daha derin bir batağa sürükleme olasılığının ortaya çıkmasıyla birlikte, Musk bile platformun iflas edebileceğini açıklamıştı. Şimdi, kariyerinizi ilerletmek ve daha fazla para kazanmak için, bu makalede size bir mükemmel profesyonel özgeçmiş oluşturmanın nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Elon Musk’ın yeni şirketi Twitter’ın San Francisco’daki ana ofisinde bulunan pek çok eşya, yakın zamanda açık arttırmayla satışa çıktı. Ürünlerin fiyatları ise Musk’a ancak cep harçlığı olacak cinsten. Musk, bu arttırmayla, ofiste bulunan farklı ürünleri satışa çıkarma fırsatını yakalamış olacak. Ayrıca açık arttırmayla elde edilen gelir de, Twitter’ın ihtiyaçlarına karşılık gelen önemli isimlerin kurumsal çabasını desteklemek için kullanılacak.

Heritage Global Partners tarafından düzenlenen açık arttırmada, ABD’deki pek çok büyük çaplı şirketin açık arttırma işlemlerini yöneten kurum, Twitter’ın ofisinde bulunan ikonik Twitter logosu, @ sembolü şeklinde devasa bir çiçek saksısı, birkaç sandalye, otomatik espresso makinaları, dolaplar, fırınlar, dijital beyaz tahtalar, çalışma masaları ve daha pek çok ürünü satışa çıkardı. Toplamda 310 adet ürün satışa çıkarılırken, her bir ürün için başlangıç fiyatı 25 dolar olarak belirtildi.

 

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir