1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Ünlü Oyun Firması Epic Games’in Yılbaşı Kampanyası Devam Ediyor

Ünlü Oyun Firması Epic Games’in Yılbaşı Kampanyası Devam Ediyor
Ünlü Oyun Firması Epic Games'in Yılbaşı Kampanyası Devam Ediyor
0

Epic Games‘in 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtmayı içeren yılbaşı kampanyası başladı. Kampanya süresince, oyunculara ücretsiz olarak 15 farklı oyunu dağıtacak. Dağıtılacak oyunlar arasında klasik ve yeni çıkışların da olduğu belirtildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Elon Musk, Twitter CEO’luğunu Bırakacak Mı?

Epic Games, her hafta çıkardığı ücretsiz oyunlar ile dünyanın en popüler oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce şirket, Noel döneminde başlayacak özel bir tatil kampanyası duyurdu. Yapılan açıklamaya göre kampanya 15 Aralık’ta başlayacak ve 15 gün sürecek. Bu süre içinde 15 bedava oyun verilecek.

Epic Games size keyifli bir sürpriz ile karşınızda! Platform, bugün başlayan kampanya kapsamında ücretsiz olarak vereceği oyunu da açıkladı. Şimdi sıra geldi bu oyunları daha yakından tanımaya. Gelin hep birlikte bu oyunun detaylarına bakalım.

Epic Games’e girmek için öncelikle buradaki bağlantı üzerinden giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst köşede bulunan ‘İndir’ butonundan Epic Games Store‘u indirebilirsiniz ya da internet sitesinden oyunları almak isterseniz de bu mümkün.

Açılan sayfada ücretsiz oyunlar bölümüne girerek ‘Şimdi Ücretsiz’ yazan oyunun sayfasına girip ‘Şimdi Satın Al’ kısmına tıklayıp ücretsiz yapımı kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir