1. Anasayfa
  2. Gündem

Uzun Süredir Beklenen Avatar 2’ye İlk Tepkiler Geldi

Uzun Süredir Beklenen Avatar 2’ye İlk Tepkiler Geldi
Uzun Süredir Beklenen Avatar 2'ye İlk Tepkiler Geldi
0

Avatar’ı seriye dönüştüren Avatar: The Way of Water filmi önümüzdeki hafta beyaz perdede. Filme ilk tepkiler bugün basın mensuplarından geldi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple Music’e Yeni Bir Özellik Geliyor!

Avatar’ın merakla beklenen devamı 13 yıl sonra geldi. Avatar: The Way of Water adıyla vizyona girmesi planlanan film, şu ana kadar yayınlanan fragmanlarla heyecan yaratmayı başardı. Bugün filmle ilgili beklenen ilk yorumlar ortaya çıktı.

Avatar: The Way of Water‘ın dünya prömiyeri Londra’da yapıldı ve merakla beklenen filmi izleyen birkaç ayrıcalıklı kişi film hakkındaki düşüncelerini paylaştı. İncelemeler büyük ölçüde olumluydu ve filmin öne çıkan özelliği, ilk filmde olduğu gibi, rakipsiz görsel kalitesiydi.

“İlk AVATAR’ı BEĞENEN — ama SEVMEYEN — biri olarak size şunu söyleyeyim: AVATAR: THE WAY OF WATER beni benden aldı. Görsellerde, hikaye anlatımında ve performanslarda son derece üstün olan devam filmi, baştan sona çenemi yerde bıraktı. James Cameron, devam filmlerinin TANRI’sıdır.”

“James Cameron’ın şu anda şimdiye kadar yapılmış en iyi devam filmlerinden ikisine değil ÜÇÜNE sahip. AVATAR: THE WAY OF WATER inanılmaz. Efektler ve aksiyon nefes kesici. Ama bu kez kalbi artıran şey hikâye. Daha kişisel, karmaşık, duygusal.”

Avatar: The Way of Water‘ın galasından sonra izleyiciler tarafından paylaşılan yorum ve değerlendirmelerin film vizyona girdiğinde her zaman aynı izlenimi yaratmadığını unutmamak gerekiyor. Bunun bir örneğini yakın zamanda Black Adam filminde gördük.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir