1. Anasayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp Çok Konuşulan Özelliğini Güncelledi

WhatsApp Çok Konuşulan Özelliğini Güncelledi
WhatsApp Çok Konuşulan Özelliğini Güncelledi
0

WhatsApp, sizin mesajlarınızı silebilmenize olanak sağlayan bir özelliği kullanıma sunmuştur Şimdi, ‘Benden Sil’ seçeneğini seçerek sildiğiniz mesajları sadece 5 saniye içinde geri getirebilirsiniz. Bu özellik, mesajlarınızın çok geç olmadan geri alınmasını sağlayacaktır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ünlü Oyun Firması Epic Games’in Yılbaşı Kampanyası Devam Ediyor

WhatsApp, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olarak kullanıcılarına mesajlarını ister kendilerinden ister diğer kişilerden silinmesine olanak sağlayan iki özelliği sunduğunu gösteriyor.

Güvenle gönderdiğimiz mesajların istersek kendimizden istersek de diğer kişilerden silinmesini sağlayan ‘Benden Sil’ ve ‘Herkesten Sil’ özellikleri, bize büyük bir kolaylık sağlıyor.

Dev platform, kullanıcıların ‘Benden Sil’ seçeneği ile yanlışlıkla silmiş oldukları mesajları geri alabilmesine olanak tanıyacak yeni bir özellik olan ‘Yanlışlıkla Silme’ özelliğini duyurdu.

Bu özellik oldukça kullanışlı olacak, çünkü daha önce mesajlar herkesten silinmek yerine sadece gönderen kişiden siliniyordu. Bu da özellik yanlışlıkla kullanıldığında bazı talihsiz sonuçların oluşmasına neden olabiliyordu. Biz de bu özelliğin oldukça sevindirici olduğunu düşünüyoruz!

WhatsApp, kullanıcılara 5 saniye boyunca işleminin geri alınmasına izin veriyor. Bir mesaj silindikten sonra ekranın alt kısmında küçük bir pencere açılır ve sağ tarafında ‘Geri Al’ butonu mevcuttur. Bu seçeneğe tıklandığında sildiğiniz mesaj otomatik olarak geri dönecektir.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir