1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp grup sohbetlerinde profil fotoğrafı özelliğini yayınladı

Whatsapp grup sohbetlerinde profil fotoğrafı özelliğini yayınladı
Whatsapp grup sohbetlerinde profil fotoğrafı özelliğini yayınladı
0

WhatsApp, bir süredir çalıştıkları grup sohbetlerinde profil fotoğraflarına izin verme özelliğini yayınladı. Artık kullanıcılar mesaj atanlardan bağımsız olarak, mesajın yanında profil fotoğrafını da görebilecekler.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bu Saadet Zincirinde 300 Milyon TL Vurgun Yapıldığı İddia ediliyor!

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bu özellik, 22.18.0.70 kodlu iOS beta sürümünde uygulamaya eklenmişti. Bu özellikle birlikte, WhatsApp kullanıcılarının gruplardaki etkinlikleri takip etmesi kolaylaşacak.

WhatsApp’ın kullanıcılara sunduğu yeni bir özellik hakkında önemli gelişme yaşandı. Ancak, dağıtım süreci hala devam ediyor ve özellik henüz tüm kullanıcılara ulaşmamış durumda. Size gelip gelmediğini öğrenmek için, uygulamanın son güncellemesini yükleyip kontrol edebilirsiniz.

Gruplarda kullanıcıların sadece diğer kullanıcıların profil fotoğraflarını görüntüleyebileceğini belirledik. Yani kendi profil fotoğraflarımız mesajların yanında görünmüyor.

Diğer tüm kullanıcılar, tıpkı Telegram’da olduğu gibi profil fotoğraflarıyla mesaj yazıyor. Gruplarda profil fotoğrafı özelliği hem Android hem de iOS ekosisteminde kendini göstermeye başladı. Ancak bu özelliğin ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı henüz belli değil…

Görsel açıdan hoş bir görüntü yaratacağı kaçınılmaz gerek. Bu tür güncellemeleri seven pek çok kullanıcı mevcut. Uygulamayı kullananlar tarafından gelen geri bildirimlerde bunu kanıtlar nitelikte.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir