1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Windows 11 Not Defteri Güncellemesi Sızdırıldı

Windows 11 Not Defteri Güncellemesi Sızdırıldı
Windows 11 Not Defteri Güncellemesi Sızdırıldı
0

Bir Microsoft çalışanı, Windows 11’e gelecek olan Not Defteri uygulaması güncellemesi hakkında gizli bilgiler sızdırdı. Güncelleme, Not Defteri’nin özelliklerini ve özgünlüğünü arttırmak için yeni özellikler ve düzenlemeler getirecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Vivo S16 Serisi Tanıtıldı

Windows’un en ünlü varsayılan uygulamalarından biri olan Not Defteri, yıllardır aynı tasarıma sahip. Ancak, Windows 11 ile birlikte ona da birkaç küçük değişiklikler getirildi.

Görünüşe göre Microsoft, Dosya Gezgini’ne getirdiği sekme özelliğini Not Defteri uygulamasına da getirmek üzere planlarını uygulamaya koymuş. Ancak bizim bu habere farkındalık kazanma biçimimiz pek hoş olmadı. Çünkü bir Microsoft çalışanı, bunu sızdırarak paylaştı.

Microsoft çalışanlarından biri, kendine oldukça güveniyormuş gibi görünüyor, çünkü ekran görüntüsünde açıkça Gizli – Özellikler hakkında konuşmayın veya ekran görüntüsü almayın yazıyordu.

Özelliğe gelecek olursak: Not Defteri uygulamasındaki sekmeler özelliği, aynı Dosya Gezgini’ndeki gibi çalışacak. Bir Not Defteri penceresinde birden fazla not defteri dosyasını sekme halinde görüntüleyebilecek, özelleştirebilecek ve düzenleyebileceksiniz. Bu sayede, birden fazla not defteri dosyasını aynı pencerede açık tutabilecek ve gerektiğinde aralarında hızlı bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.

Windows 11 özellikleri deneme aşamasında olduğu için, şu anda bu özelliğin ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Bu konuyla ilgili olarak düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir