1. Anasayfa
  2. Künye Bilgileri

Künye Bilgileri


İMTİYAZ SAHİBİ
7DK YAYINCILIK

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
R. Mete AY

HABER EDİTÖRLERİ
Ferit Can
Ayşe Çetin
Fulya Birkan
Kemal Çetin
Ece Tacir

REKLAM REZERVASYON
7dkbilgi@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haberistihbarat@7dk.com.tr

YAZILIM FİRMASI
WP – Kan

SERVİS YER SAĞLAYICI

ADRESİMİZ
Güzeloba Mah. Rauf Denktaş Cad. Egda Plaza No:56/102 Muratpaşa/ANTALYA

Email:
7dkbilgi@gmail.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – 7dk.com.tr
‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. 7dk.com.tr’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, 7dk.com.tr sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2022 7dk.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları 7dk.com.tr’ye aittir. 7dk.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar 7dk.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
7dk.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. 7dk.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.